top of page

Starší žačky D o víkendu úspěšné!

Starší žačky D ve skupině C v Raškovicích byly taky úspěšné. V prvním utkání proti domácím Raškovicím v prvním setu sahaly po vítězství, bohužel díky dvoum zbytečným chybám jej prohrály 22:25. Ve druhém setu již nezopakovaly stejný výkon a prohrály utkání 0:2.

V dalším utkání proti Frenštátu se zlepšil příjem podání a útok a tím jsme utkání vyhráli 2:0. Třetí a rozhodující utkání o 2. místo ve skupině a tím i postup sehrálo družstvo proti Polance n/O. Po prvním prohraném setu se děvčata semkla jako tým a po bojovném výkonu v koncovce druhý set vyhrály 25:22. Ve zkrácené hře jsme tahali za kratší konec a za stavu 8:11 to nevypadalo dobře. Znovu se však vzchopila a v hororové koncovce získala rozhodující set pro sebe 17:15 a tím si zajistila 2. místo a postup do skupiny B.

Musím pochválit celý tým za bojovnost a disciplínu a také výdrž, neboť jsme hráli bez lavičky a tudíž bez možnosti střídání.