Anna Přibylová

Anna Přibylová!

Druhou posilou, která bude v příští sezóně hájit barvy našeho týmu, je nahrávačka Anna Přibylová! 23letá rodačka z Karlových Varů začala svojí profesionální kariéru v Brně, kde poprvé naskočila do extraligy v drese VK Šelem Brno. Právě ze Šelem se následně přesunula do Přerova, kde strávila poslední dvě sezóny.

Co studuješ a jaké jsou tvé zájmy?

Momentálně studuji v Brně na vysoké škole – ekonomii. Ráda trávím svůj volný čas jakoukoliv sportovní aktivitou a cestováním s přáteli jak po ČR, tak po celém světě.

Jak se vyvíjela tvá dosavadní kariéra? Kdo tě přivedl k volejbalu?

Volejbal jsem začala hrát v klubu BVC Chodov, který se nachází u Karlových Varů. V mládežnické reprezentaci jsem dostala nabídku od volejbalového klubu KP Brno. Nabídku jsem přijala a jako 14letá holčička jsem se rozhodla budovat svoji volejbalovou kariéru v Brně.

Vracíš se zpátky do extraligy po operaci kolena. Jak myslíš, že tě tato událost ovlivnila?

Problémy s kolenem mě už delší dobu limitovaly, jelikož se mi vracela stejná zranění. Minulý rok na podzim jsem podstoupila plastiku vazu, kterou moje koleno vyžadovalo a pevně věřím, že díky dobře odvedené práci doktora se problémy opakovat nebudou. Já pro to udělám maximum.

Na co se nejvíce těšíš po návratu do Extraligy?

Volejbal mi po dobu rekonvalescence neskutečně chyběl. Byla jsem mimo 6 měsíců a za tu dobu jsem si ujasnila, že mě to naplňovalo. Těším se opravdu na vše. 

Co tě přesvědčilo jít hrát právě do Frýdku-Místku?

Troufnu si říct, že Frýdek splnil všechna moje přání, která jsem od klubu požadovala a doufám, že i já budu pro klub přínosem. 

V našem kádru se znovu potkáš s Terezou Diatkovou, se kterou si během kariéry již hrála. Myslíš si, že bude tato známá spolupráce přínosem?

S Terkou jsme spolu hrály už dvě sezóny, takže doufám, že naše společné sehrání bude rychlejší, než s kýmkoliv jiným. 

Jak se ti líbí město?

Město zatím vůbec neznám. Ale vím, že místní si potrpí na “Frýdku” a “Místku”. 

Jaké máš ambice v Sokolském dresu?

Líbilo by se mi, kdybychom týmově bojovali a pohybovali se ve středu tabulky.