top of page

Ženy B zahájily sezónu!

Aktualizováno: 9. 10. 2023

V sobotu 7. 10. byla rovněž zahájena 2. liga žen, kde družstvo TJ Sokol odehrálo soutěžní utkání na horké půdě v Bílovci. V prvním utkání děvčata ve vyrovnaném prvním setu urvala koncovku a vedla 1:0. V druhém setu soupeřky díky zlepšením výkonu srovnaly na 1:1. Jak se později ukázalo, třetí set byl zlomový, družstva se střídala ve vedení, bohužel jsme díky několika pokaženým podáním a chybám v poli prohráli 26:24. Start do čtvrtého setu nám nevyšel a soupeřky nás zatlačily podáním do defenzívy a nepodařilo se nám hrát svoji hru, především středem. Tedy prohra 1:3.

Do druhého utkání jsme trochu změnili sestavu a děvčata v prvním setu soupeřky jasně přehrála. Druhý set byl opět boj o každý míč a díky velké obětavosti a bojovnosti celého týmu včetně povzbuzování jsme opět dotáhli koncovku ve svůj prospěch. Výkon družstva i ve třetím setu byl super a díky tomu jsme se mohli radovat z vítězství 3:0. Škoda prvního utkání, máme na čem pracovat a především mladší hráčky potřebují získávat cenné zkušenosti.