top of page

Ženy B prohrály s Bílovcem

V sobotu 13. 01. začaly odvedenou část své soutěže i ženy B. Na Sokolovně přivítaly kvalitní a velice silný celek z Bílovce. Sokolky nastoupily v pozměněné oslabené sestavě, což znamenalo v konečném důsledku i prohru v obou utkáních poměrem 3:1 a 3:0.

V prvním utkání se sokolkám podařilo po bojovném výkonu vyhrát druhý set a srovnat stav na 1:1. Ve třetím i čtvrtém setu však sokolky nezachytily nápor soupeřek a prohrávaly velkým rozdílem bodů. Toto se stalo rozhodujícím pro průběh setu a i když sokolky zabraly a bojovaly již se jim nepodařilo tuto ztrátu eliminovat a zvrátit stav ve svůj prospěch. Je potřeba pochválit za bojovnost všechny hráčky a především libero D. Šrámkovou. Druhé utkání mělo podobný průběh a je škoda prohrané koncovky třetího setu, kdy mohly sokolky korigovat stav na 2:1. Je zřejmé, že chybělo více hráček a hlavně je třeba většího zapojení především mladších hráček.