top of page

Výjezd na Hanou!

V rychlém sledu čeká naše hráčky další utkání se soupeřem z Olomouckého kraje, kterým tentokrát bude VK Prostějov.


Hráčkám Prostějova se nepodařilo v posledních 7 zápasech plně bodovat a poslední tříbodový zisk si připsaly 9. 1. proti Šternberku. Poslední výhra přišla ve 22. kole, kdy po těžkém boji porazily doma Olymp 3:2. V předešlém kole vycestovaly do Ostravy, která ale byla nad jejich síly, a odvezly si prohru 1:3.


Naše hráčky budou chtít navázat na poslední dva zápasy, ve kterých se jim podařilo získat 5 bodů. Úvodní hvizd zápasu je naplánován na 17:00 v Národním sportovním centru v Prostějově. Budeme rádi, když přijedete sokolky podpořit či budete držet palce přes www.volej.tv!14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Děkujeme!

Comments


bottom of page