top of page

Vítězíme i v druhém sokolském derby

TJ Sokol Šternberk – TJ Sokol Frýdek-Místek 1:3 (13:25, 20:25, 25:20, 12:25)


Ohlasy po utkání:


Chaloupková Barbora (kapitánka TJ Sokol Šternberk):

„Chvílemi hrajeme dobře, plníme trenérovy pokyny a pak zase na pár balónu vypustíme, a to bohužel nesmíme v téhle soutěži. Tady se musí pořád hrát na 110% a to my občas nedodržuje, máme výpadky a musíme se jich zbavit pro příští zápasy.“


Miroslav Jehlář (asistent trenéra TJ Sokol Šternberk):

V dnešním utkání se nám nedařilo hrát takovou hru, jakou jsme si představovali. Máme novou nahrávačku a družstvo se teprve sehrává v této nové sestavě a z toho plynou chyby, které nám nedovolují být úspěšnější “.


Veronika Strušková (kapitánka TJ Sokol Frýdek-Místek):

„V dnešním utkání se nám kromě třetího setu dařilo hrát naši hru a soupeřky jsme přehrávaly.“


Alexandra Dedková (trenérka TJ Sokol Frýdek-Místek):

„V utkání se nám dařilo až na výpadky v koncovce druhého setu a ve třetím setu plnit naše pokyny. Jsem ráda, že jsme ve čtvrtém setu zase hrály naši hru a zvítězily.“


Popis utkání:

V prvním setu se hráčkám Frýdku-Místku dařilo na podání, po celý set si udržovaly dostatečný náskok (5:10, 9:14, 10:20) a set získaly bez větších problémů výsledkem 13:25.


V druhém setu se opakovala situace z prvního setu až do stavu 13:21. Pak se začalo dařit především na servisu Zemánkové a stav se změnil na 19:23. V závěru setu ale už soupeřky z Frýdku-Místku nenechaly domácí hráčky stav změnit a získaly set v poměru 20:25.


Ve třetím setu se dlouho obě družstva přetahovala o průběžné vedení (6:6, 8:8, 10:10). Pak se začala velmi zlepšovat hra domácího týmu, získal dostatečný náskok 21:15 a i celý set v poměru 25:20.


Čtvrtý set ale patřil od začátku do konce soupeřkám, náskok postupně zvětšovaly (6:16, 10:21) a set skončil v poměru 12:25. Nejúspěšnějšími hráčkami Frýdku-Místku byly Shumeiko a Mello, ale dařilo se všem hráčkám.
12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page