top of page

Starší žačky A na MČR nakonec 12.

Základní skupina se v pátek povedla.

V utkání s Nymburkem jsme prohrávali už 0:12. Nakonec koncovka 1. setu 23:25 a 2. set 21:25(v konečném pořadí Nymburk 3.místo). S Chodovem taktéž prohra 0:2, kdy jsme neuhrály koncovky. S Orionem Praha, vítězem turnaje, jsme v prvním setu bojovaly velmi vyrovnaně, druhý jsme nezvládly. V neděli nejdříve smolné utkání s Jihlavou, kdy jsme vedly, ale opět nezvládly koncovku. V poslední utkání s Brnem o 11.-12.místo(bylo to vlastně utkáním o mistra Moravy) jsme předvedly nejlepší a nejbojovnější výkon. Podlehly jsme až po statečném výkonu v koncovce tiebreaku.

Hodnocení trenérky:

I když to tak nevypadá, hodnotím naše vystoupení jako odpovídající možnostem. Navíc jsme byli s Brnem pouze 2 zástupci z Moravy. Na závěrečném turnaji se projevila naše bezzubost v útoku z hlavního kůlu a navíc 2 dny se smečařkou z lavičky. Bohužel nás nepodrželo podání a představovala bych si pestřejší nahrávku.

Ale určitě už jenom účast mezi 12 nejlepšími týmy v republice je příslibem do budoucna