top of page

Pád Juniorek

První extraligový turnaj pro Juniorky nevyzněl vůbec dobře. Nedokázali jsme vyhrát jediný set, i když jsme k tomu měli několikrát velmi blízko. Bohužel bez stabilní přihrávky se nedá hrát a na tom se musí v následujících týdnech zapracovat.

V prvním zápase proti Brnu jsme měli v každém setu sérii 5/6 obdržených bodů a i když po zbytek setu to byl vždy vyrovnaný průběh, tak nás právě tyto série stály lepší výsledek. Pramenila z toho prohra 0:3.

Druhý zápas proti domácím Kralupům jsme začali velice špatně. Vlastně kromě druhého setu, kdy jsme nedokázali proměnit setbol od stavu 24:21, byl zápas plně v režii Kralup. Opět prohra 0:3.

Třetí zápas na nedění ráno jsme uvítali pomoc tří hráček z ženského týmu. Bohužel ani to nepomohlo a soupeř z Českých Budějovic nás porazil stejně jako ostatní soupeři 0:3.

Výsledkem je pád do poslední extraligové skupiny, ze které se budeme snažit dostat zpět výše o víkendu 11.-12.11. pravděpodobně na domácí palubovce.