top of page

Postup do TOP čtyřky utekl juniorkám o vlásek

O víkendu se na domácí palubovce odehrálo 4. kolo extraligy kategorie U20. Naše holky si v sobotních utkáních poradily s týmy TJ Ostrava a VK České Budějovice bez ztráty setu. K vidění byl pěkný volejbal podpořen nejen individuálními výkony některých hráček, ale především bojovností celého týmu.

V neděli čekal na holky tým Plzně a bylo jasné, že k postupu je potřeba získat dva vítězné sety. První set byl vyrovnaný, oba týmy se postupně rozehrávaly, ale nakonec méně chyb bylo na straně soupeře a my prohráváme 19:25. Druhý set se holkám opět nedařilo prosadit na útoku, množily se chyby na příjmu i v obraně, což potvrzuje výsledek 15:25. Do třetího setu vyslaly trenérky na palubovku další tři hráčky a „nová“ sestava předvedla od začátku setu perfektní bojovný výkon, který sokolky přeměňují ve vítězí 25:19. Oba týmy ví co je ve hře a na obou stranách jsou k vidění pěkné výměny. V koncovce se tahají o každý bod, náš tým postupně odráží několik „mečbolů“. Bohužel ten poslední získávají holky z Plzně a TJ Sokol F-M si připisuje druhé místo ve skupině.

Děkujeme divákům za podporu, holkám za skvělé výkony!