top of page

Opět bez bodu


Domácí – Hosté  Výsledek (sety) VK Šelmy Brno – TJ Sokol Frýdek – Místek 3:0 25:15, 25:22, 25:12


Rozhodčí: Kubinec J., Slezák J.

Počet diváků: 97


Sestavy (od zóny I):

Domácí: Šmídová, Silva, Benediktová, Madsen, Kelnárová, Širůčková, libero: Chevalierová


Hosté: Petrová, Krejčí, Doshkova, Agbolossou, Strušková, Dvořáčková, libero: Kulova, střídající: Fukalová, Michalčíková, Bohmova, Murillo


Vyjádření:

Domácí:

Ivona Marková (kapitán domácích): Zápas byl podle našich představ, ve všech setech až na ten druhý, kde nás dotáhli, tak jsme byli v převaze, výborně jsme hráli na útoku a začlenila se i Jessica a jinak jsme měli celý zápas v naší režii a jsem ráda, že jsme předvedli takový výkon, jaký jsme předvedli.


Jaroslav Vlk (trenér domácích): Tento zápas jsme dnes zvládli perfektně. Děvčata od začátku bojovaly, výborně jsme dnes hráli v obraně, což nás neustále posouvalo dopředu a měli jsem celý zápas pod kontrolou a jednoznačně jsmezvítězili.


Hosté:

Veronika Strušková (kapitán hostů): Tak si myslím, že první dva sety jsme hráli s Šelmama vyrovnaný volejbal, ale bohužel to na takového soupeře nestačilo. A v tom třetím setu nás už soupeř dostal na přihrávce, kvalitně servíroval a my jsme si to nemohli odpřihrávat. 


Alexandra Depková (trenér hostů): Tak asi měl dvě úrovně, když budeme hodnotit druhý set, tak si myslím, že jsme hráli velice pěkný útočný volejbal, taky jsme hráli koncovku. Škoda, že jsme takovou výkonnost neudrželi dál. Poslední set bych vůbec nehodnotila. V prvním setu jsme byli značně nervózní a už jsme to nedotáhli.  

 


 

Popis utkání:

Po dobrém startu do zápasu od nové posily Frýdku se hosté dostávají do vedení 5:2. Avšak dále se hostům příliš nedařilo na příjmu a po dlouhých a úspěšných sériích na podání domácích hráček Madsen, Kelnárové a Širučkové se domácí tým ujímá vysokého vedení. Po dobré sérii na podání hostů tento náskok domácích stáhli, ale i přesto špatně rozehraný set nebyly svěřenkyně trenérky Depkové schopné dotáhnout do úspěšného konce a prohrávají 25:15.


Začátek druhé sady byl opět v režii domácího týmu, který se po dobrých podáních rychle ujal vedení 8:3, a trenérka Frýdku si musela vzít oddechový čas. Avšak hosté po sérii chyb Šelem byli schopné tento náskok stáhnout na 10:9. Frýdek se v druhém setu zvedl a při prvním oddechovém času trenéra domácích, Jaroslava Vlka, je skóre vyrovnané, 16:16. Po druhém domácím time - outu a napínavé koncovce si Šelmy nenechávají druhou sadu utéct a vyhrávají 25:22.


Po vyrovnaném začátku se Brno po úspěšných útocích Antonie Kelnárové zvedá a za stavu 7:4 musí trenérka hostí sáhnout po oddechovém času. Frýdku se ale nadále nedaří ahráčky za stavu 13:6 opět odchází na time – out. I přesto se ale i díky skvělému servisu Pavly Šmídové Brno svého vedení nevzdává a vyhrává celý zápas velkým rozdílem, 25:12.21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Děkujeme!

Comments


bottom of page