top of page

Ligový pohár 2022!

Aktualizováno: 10. 9. 2022

Po náročném začátku letní přípravy a přípravném zápase s Žilinou čeká naše hráčky první přípravný turnaj. Ligový pohár 2022 je novinkou v letošním ročníku, který má za účel připravit družstva na nadcházející sezónu v konkurenci extraligových týmů a vyplnit mezeru způsobenou pozdním startem extraligy, způsobeným Mistrovství světa, na které se momentálně připravují naše reprezentantky. Celkem šest družstev je rozděleno do dvou tříčlenných skupin. V první jsou výběry Přerova, Prostějova a Dukly Liberec. Sokolky se ve své skupině utkají s Olympem Praha a Šelmami Brno.


Naše hráčky se přestaví ve svých dvou zápasech již v pátek, kdy se od 10:00 utkají se Šelmami a ve 13:00 s Olympem Praha. Tyto utkání bude hostit Sportovní hala města Lipník nad Bečvou (B. Němcové 1574, 75131 Lipník nad Bečvou). Turnaj bude pokračovat i v sobotu, kdy se veškeré zápasy o umístění budou odehrávat v Městské sportovní hale v Přerově.


První čtyři týmy z přerovského turnaje si vybojují vstupenku na finálové klání, které je naplánováno na 23. a 24. září v Prostějově.


O aktuálních výsledcích a aktualitách vás budeme informovat na sociálních sítích.

Live přenos bude dostupný na stránkách https://volej.tv.
69 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Děkujeme!

Comments


bottom of page