top of page

Kadetky udržely skupinu!

Víkendový turnaj C skupiny extraligy U18 odehrály naše kadetky v Českých Budějovicích. Oslabeny o dvě hráčky základní sestavy mělo družstvo jasný cíl udržet skupinu.

Sobotní první zápas proti Střešovicím se vůbec nevyvíjel dobře. První dva sety se holky trápily na příjmu a v obraně, a dokonce i v třetím setu prohrávaly. Postupně došlo ke střídání všech dalších hráček, které dokázaly tým nakopnout a bojovnost všech děvčat přispěla k vítězství 3:2 (-22,-16,20,18,12).

Druhý zápas proti domácímu celku se vyvíjel podobně jako první zápas, bohužel v třetím setu k obratu nedošlo a sokolky prohrávají 0:3 (-22,-20,-13).

V neděli čekal holky prozatím neporažený tým SVBC. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel vlastní chyby v koncovkách znamenají opět prohru 0:3 (-21,-22,-20).

Kadetky obsadily 3. místo a tím splnily cíl udržet skupinu. Další turnaj se odehraje 2-3. března 2024 ve Frýdku-Místku. Věříme, že podpora fanoušků pomůže děvčatům vybojovat postup do vyšší skupiny.