top of page

Kadetky A opět úspěšné!

Kadetky odehrály tento víkend 4. kolo extraligy U18. V minulém kole holky porazily všechny soupeře a se ztrátou jediného setu a postoupily do C skupiny.


První soupeř prosincového kola byl hned ten nejtěžší. Předehrávka v domácím prostředí byla pro naše hráčky výhodou a kromě zaváhání v druhém setu naše hráčky týmu Prostějova nic nedarovaly a zvítězily 3:1 (11,-12,18,23).


Za sobotním soupeřem holky vycestovaly do Prostějova, kde porazily tým Tatranu Střešovice hladce 3:0 (11,21,13) a na palubovku se postupně dostalo všech 12 sokolských hráček.


V neděli tým sokolek čekalo družstvo Přerova a šance opět zabodovat. Po rozpačitém začátku a prohraném prvním setu se děvčata pomalu zlepšovala a díky týmovému výkonu si připsala další vítězství 3:1 (-21,23,23,19). Zisk plného počtu bodů a první místo ve skupině znamená opět postup do další výkonnostní skupiny (B).


V lednovém kole se kadetky utkají s týmy KP Brno, VK České Budějovice a Volejbal Plzeň.
25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page