top of page

Kadetky A mají za sebou úspěšný víkend!

Ve druhém a třetím kole Extraligy U18 nenašly naše děvčata přemožitelky a probojovaly se postupně ze čtvrté do druhé výkonnostní skupiny. Ani ve čtvrtém kole se holky neztratily a po vyrovnaných bojích si z Plzně přivážejí krásné druhé místo.

První postupovou příčku získalo KP Brno, které nad děvčaty z Beskyd zvítězilo po hodně vyrovnaném boji 3:2. Bojovný výkon celého týmu pokračoval hned v dalším zápase proti Českým Budějovicím, kdy holky nedaly soupeři moc šancí a zvítězily 3:0. V sobotním a nedělním zápase provázely náš tým drobná zranění, na palubovku se tak dostaly postupně další tři hráčky. Po rozpačitém začátku nedělního zápasu se podařilo děvčatům získat set a trocha štěstí chyběla i k zisku setu druhého. Nakonec Plzeň vyhrála 3:1 a naše holky obsadily krásné druhé místo.

Za měsíc nás čekají týmy Ostravy, Havlíčkova Brodu a Plzně a my věříme, že holky zabojují i o tu nejvyšší příčku.