top of page

Juniorky v Prostějově předposlední

Další extraligový turnaj se pro Juniorky začal vyvíjet velmi dobře. První zápas proti Tatranu Střešovice holky zvládly lehce 3:0 a v zápase si zahrála téměř celá sestava.

Po menší pauze na nás čekal Lanškroun, tedy tým který spadl z vyšší skupiny. Zápas byl soubojem o každý bod. První koncovku dokázal vyhrát soupeř. Následovaly dva sety v naší režii. Bohužel, pak následoval propad v naší přihrávce a chyby na útoku a soupeř si vzal 4. set. Skóre tedy 2:2. V tiebreaku jsme se nedokázali zlepšit v problémových činnostech a prohráváme 2:3.

Nedělní zápas byl zápasem o všechno. Věděli jsme, že pokud chceme postoupit, tak musíme vyhrát za 3 body. Bohužel první dva sety vypadaly, jako kdyby jsme si přišli jen zahrát a nebýt výborného podání Terky Motalové v koncovce 3. setu, tak zápas končí hladce 3:0 pro domácí Prostějov. Čtvrtý set opět zbytečné chyby na přihrávce a nemožnost složit jednoduše rozhozené balóny nás stálo zdramatizování zápasu. Výsledek 3:1 pro Prostějov.