top of page

Juniorky udržely skupinu!

Tento víkend čekal naše juniorky další extraligový turnaj, který tentokrát hostila nedaleká Ostrava. Ve skupině B se potkaly všechny týmy z Moravy, kdy kromě našeho výběru a domácích se zde představily i výběry Prostějova a Přerova

První utkání se našim hráčkám příliš nepovedlo, kdy v hale na Varenské změřily síly s Ostravou. Všechny tři sety se rozhodovaly až v koncovce, ve které byly ale úspěšnější domácí hráčky a připsaly si výhru 3:0. Druhé utkání s Přerovem přineslo velký obrat našich hráček, kdy po nepovedených dvou setech zabraly a vyhrály tři následující. Za zmínku určitě stojí třetí set, ve kterém mladé sokolky prohrávaly v jeden moment o 7 bodů, ale nesložily zbraně a set vyhrály 25:23. Poslední utkání se neslo v podobném duchu jako první a byla z toho prohra taktéž 0:3.

Zisk dvou bodů ale našem hráčkám stačil k udržení skupiny B, jelikož právě Přerov už nezískal ani bod a skončil poslední. Další turnaj čeká naše Juniorky již za dva týdny.