top of page

Juniorky třetí

Juniorský výběr odehrál tenhle víkend svůj první extraligový turnaj, který se konal v Brně. Ve skupině A se utkaly postupně s domácím výběrem, Lanškrounem a Plzní. První zápas s KP Brno bohužel nepřinesl našim hráčkám ani bod, kdy si soupeř celý zápas jasně kontroloval a připsal si výhru 3:0. Úplně opačný průběh nabídl druhý zápas, kdy si naše hráčky nenechaly vzít ani set a Lanškroun porazily jednoznačně 3:0. V neděli byl na programu pouze jeden zápas. V 10:00 čekal na mladé sokolky výběr Plzně. Tento zápas přinesl mnoho vyrovnaných momentů a krásného volejbalu. O osudu zápasu rozhodla koncovka prvního setu, kdy ho nejtěsnějším možným rozdílem 25:23 získaly naše soupeřky. Další dva sety si opět připsal výběr z Plzně a odvezly si všechny 3 body. Bylo tedy z toho třetí místo v úvodní skupině Extraligy juniorek U20.