top of page

Juniorky slaví postup!

Velký úspěch se o uplynulém víkendu povedl našim juniorkám, které vyrazily na další extraligový turnaj do jižních Čech, kde jej hostily České Budějovice


Velmi napínavý souboj přinesl hned první zápas, ve kterém se mladé sokolky utkaly s Přerovem. První dva sety získaly shodně 26:24 naše hráčky, ale následující dva si připsaly na své konto soupeřky a šlo se to tiebreaku. V něm prokázaly kvalitu z prvních dvou setů znovu naše hráčky a připsaly si první dva body po výhře 3:2. Ve vítězné vlně pokračovaly i nadále, kdy dalším soupeřem byly České Budějovice. Ty ale nekladly příliš velký odpor a po výhře 3:0 jsme se mohli těšit z dalších třech bodů. Do posledního zápasu se tedy šlo se cílem vyhrát a připsat si vytoužený postup do elitní skupiny. Na námi získané první dva sety dokázal soupeř ještě odpovědět získaným třetím setem, ale po následující změně stran si to už sokolky nenechaly utéct a ve vyrovnané koncovce nakonec zvítězily 3:1.


To tedy znamenalo zisk 8 bodů a postup do elitní skupiny, kde na ně čekají týmy Olympu, Prostějova a Dukly Liberec.


Výsledky:


TJ Sokol Frýdek-Místek 3:2 Přerov (24,24,-21,-19,11)

České Budějovice 0:3 TJ Sokol Frýdek-Místek (-19,-23,-20)

TJ Sokol Frýdek-Místek 3:1 Kr. Pole (23,25,-17,23)63 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page