top of page

Další 3 body !

TJ Sokol Frýdek-Místek – Volejbal Přerov 3:0 (25:20, 25:23, 25:19) Rozhodčí: Slezák J., Lenert

Počet diváků: 130


Sestavy (od zóny I):

Domácí: Agbolossou, Strušková, Dvořáčková, Petrová, Krejčí, Doshková, libero Kulová

Střídali: Fukalová, Šrámková D.


Hosté: Oborná, McClellan, Tinklová, Hůsková, Kohoutová, Kovacic, libero Kulová

Střídali: Lazárková, Polášková, Šrámková K., Zatloukalová, Oujezdská


Vyjádření:

Domácí:


Veronika Strušková (kapitánka TJ Sokol Frýdek-Místek): Dneska jsme soupeře tlačili servisem a vydrželo to celý zápas. Následně byla pro nás jednodušší obrana. Jsem ráda za 3 body a musíme makat dál.


Alexandra Dedková (trenérka TJ Sokol Frýdek-Místek): Dnešní veledůležitý zápas jsme soupeře tlačili servisem a tm jsme si velice usnadnili obranu. Pochvala týmu za soustředěný výkon. 3 body nás posunuly v tabulce a doNového roku jdme s novým elánem.


Hosté:

Michaela Zatloukalová (TJ Sokol Šternberk): Nevletěli jsme do zápasu. Bylo to bez energi. Soupeř si lépe připravoval akce, lépe bránil a přihrával. Naopak nám nic nevycházelo.


Radim Vlček (trenér TJ Sokol Šternberk): Gratuluji domácím. Chtěli více vyhrát a vyhráli. My jsme dnes nepředvedli vůbec nic, ale vůbec nic. Jsem hrozně zklamaný a vůbec nechápu, co tohle mělo znamenat. Jednoduše řečeno – ostuda.


Popis utkání:

V prvním setu dominoval i přes 5 zkažených servisů domácí tým. V průběhu setu si udržoval vedení 8:5, 15:10, 21:16. Toto vedení udržel až do konce setu a zvítězil ho v poměru 25:20.


Druhý set byl velice vyrovnaný a bojovalo se o každý míč a bod. Nikdo nevedl v tomhle setu o více jak 2 body. Za stavu 23:23 urvaly Sokolky dva poslední míče pro sebe.

V třetm dějsví opět dominovali domací již od úplnehé záčatku. Hned si vybudovalí náskok 7:3, 12:7, 17:9, 21:13. Soupeři se sice podařilo stáhnout na 23:18 ale koncovku domácí nepustli a zvítězili v zápase přesvědčivě 3:0.


43 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page