top of page

B tým juniorek v boji o 2. ligu neuspěl

Sokolské B družstvo juniorek čekala po vítězství v krajském přeboru kvalifikace o postup do 2. ligy. Turnaj pěti družstev, z nichž mohla postoupit jen dvě, se odehrál o víkendu ve Šlapanicích u Brna. Rozhodující utkání bylo hned to první v turnaji, když naše hráčky po dlouhém zápase plném zvratů, pěkných výkonů i nečekaných chyb prohrály s Vyškovem 2:3 (v tiebreaku 13:15). S pozdějším jednoznačným vítězem turnaje Prostějovem prohrály naše juniorky 3:0. Soupeřky většinou s ligovou zkušeností v mládežnických týmech svou rychlou útočnou hrou deklasovaly postupně všechny účastníky turnaje. Přestože dva následující zápasy se Šlapanicemi i Vsetínem naše volejbalistky vyhrály, stále to stačilo jen na třetí místo. Náš tým, na tomto turnaji posílený o některé hráčky z A družstva kadetek, tímto jinak velmi úspěšnou sezónu nedokázal korunovat postupem. Družstvo trenérky Hany Kurillové v této sestavě definitivně končí, protože některé hráčky už věkem juniorskou kategorii opustí.


Výsledky:

TJ Sokol FM 2:3 Volejbal Vyškov

TJ Sokol FM 0:3 VK Prostějov

TJ Sokol FM 3:0 TJ Sokol Šlapanice

TJ Sokol FM 3:2 VK Vsetín39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page