top of page

Ach ty chyby

TJ Sokol Frýdek-Místek – Šelmy Brno 0:3 (18:25, 22:25, 23:25)


Rozhodčí: Kubinec J., Trumpeš D.

Počet diváků: 121

Sestavy (od zóny I):

Domácí: Petrová, Krejčí, Doshková, Agbolossou, Strušková, Dvořáčková, libero Kulová

Střídali: Michalčíková, Šrámková D.


Hosté: Šmídová, Janečková, Marková, Madsen, Kelnárová, Širůčková, libero Chevalierová

Střídali: Benediktová


Vyjádření:

Domácí:

Veronika Strušková (kapitánka TJ Sokol Frýdek-Místek): Dneska to z naší strany nebyl vůbec špatný zápas. Celý zápas jsme tlačily servisem, relativně jsme ho dneska zvládly i ubránit, ale pořád nám chybí větší důraz v koncovkách setů. Musíme si vzít ze zápasu to pozitivní a jít dále a věřit, že se to jednou zlomí a chytneme se.


Jiří Dedek (trenér TJ Sokol Frýdek-Místek):  Zápas sice skončil 0:3, ovšem průběh zápasu takovému skóre neodpovídal. V koncovkách druhého a třetího setu jsme udělali zbytečné chyby na přihrávce a v obraně a to nás stálo lepší výsledek. Každopádně pokud budeme předvádět takové výkony a vyhneme se zbytečným chybám, věřím v dalších zápasech v zisk bodů.


Hosté:

Ivona Marková (kapitánka Šelmy Brno): Zápas nebyl úplně jednoduchý, měly jsme problémy na přihrávce a pak následně v útoku. Naštěstí koncovky jsme ustály a vezeme si tři body.


Jaroslav Vlk (trenér Šelmy Brno): 

Po prvním hladko vyhraném setu jsme se uspokojili a v dalším průběhu jsme se trápili s bojovnými domácími. Díky zkušenosti jsme si uhráli dvě koncovky.


Popis utkání:

V prvním setu byly Šelmy lepší celkem hlavně na útoku. Udržovaly si náskok od začátku do konce.


2. set byl opak prvního. Sokolky vedly 12:9, 14:11. V závěru setu však Šelmy stav vyrovnaly, domácí ještě vedly 22:21 ale poté zkazily servis a následně dostaly eso. Brněnský celek tak získal i druhý set pro sebe.


Ve třetím setu si Sokolky udržovaly mírný náskok. Vedly 12:9, 16:12, 17:14. Před koncovkou se však stav opět vyrovnal a byl to boj o každý míče. Frýdek ještě vedl 23:22 ale samotná koncovka patřila hostům. Brno si tak odváží výhru 3:0.


39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Děkujeme!

Comments


bottom of page