Trenéři: Golová Lenka mobil:  774 767 309

Pavelková Andrea mobil:  774 212 029

Články rubriky Mladší žačky

20151219_113853

Okres žactva – 19. 12. 2015

Dne 19. 12. 2015 jsme na 11. ZŠ pořádaly okresní kolo žactva skupiny B. První zápas jsme prohrály s chlapci z VK Frýdlant nad Ostravicí v poměru 2:0. V dalším zápase nás čekal nováček soutěže Valašské Meziříčí. Zde se projevila výšková a věková převaha kluků a zápas jsme prohrály taktéž 2:0. V posledním zápase jsme nastoupily proti děvčatům z Palkovic. Holky předvedly pěkný výkon, zápas jsme vyhrály 2:0 a obsadily v tomto kole 3. místo. Do první skupiny postoupili kluci z Valašského Meziříčí.

4. krajské kolo starších žákyň – 20. 12. 2015

V neděli 20. 12. 2015 jsme zajížděly do nedalekého Hlučína na poslední turnaj krajského kola starších žákyň tohoho roku. Jelikož jsme v minulém kole spadly do poslední skupiny, bylo naším cílem se dostat zpět nahoru. V prvním zápase jsme nastoupily proti holkám ze Staré Bělé, které jsme jasně přehrály 2:0. Dále nás čekal nejsilnější soupeř skupiny Sokol Poruba. Holky soustředěným výkonem a kvalitním podáním porazily soupeře také 2:0. V posledním zápase nás čekal domácí Hlučín. První set jsme s přehledem vyhrály 25:7. V druhém setu se holky uspokojily a prohrály 21:25. Tiebreak jsme naštěstí vyhrály 15:12. Obsadily jsme 1. místo a postupujeme do lepší skupiny. Další turnaj krajského kola starších žákyň, které hrajeme pod hlavičkou FM "D",  nás čeká 17. 1. 2016.