Kadetky

Kadetky "A"

Kadetky "B"

V Sobotu 7.11.2015 nás čekal poslední neznámý soupeř a to Uherské Hradiště. Nastoupily jsme v kompletní sestavě a hned první set jsme ovládly 25:8. I přes důsledné upozornění, že soupeř volejbal hrát umí a my se musíme koncentrovat, jsme druhý set nezačaly nejlépe – prohra 0:4 a až do stavu 16:15 jsme nemohly výrazněji odskočit. V závěru si holky vzpoměly na své kvality a začaly je předvádět. Vítězství 25:18! Třetí set byl opět v naší režii a snadné vítezství. Po krátké pauze začal druhý zápas a my jsme opět svým vlažným vstupem dovolily soupeři skorovat. Set jsme vyhrály 25:21, ale pochvalu za něj si opravdu nezasloužíme. Po důrazné domluvě jsme konečně začly hrát poctivý volejbal a další dva sety snadno vyhrály 25:9 a 25:4. První části základní skupiny jsme tedy prošly bez ztráty setu ! Nyní nás čekají odvety. Již tuto Sobotu vyrážíme do Kroměříže.

Tabulka zde

24.10 jsme v domácím prostředí odehrály další utkání ligy kadetek. Nový Jičín přijel pouze ze 6-ti hráčkami a od prvních míčů bylo jasné, že náš tým je herně vyspělejší a vítězství si nenecháme utéct, Do hry jsme zařadili i nové prvky, které trénujeme. Opět jsme mohli využít všechny hráčky. Nyní nás čeká volný víkend a poté Uherské Hradiště, poslední soupeř naší skupiny.

Tabulka zde

17.10. odehrály Kadetky A svůj daší zápas na domácí půdě s Olomoucí. Byl to souboj dosud neporažených týmů, tedy souboj o první místo v tabulce. Naše kadetky tyto zápasy zvládly a oba vyhrály bez vetších problémů dvakrát 3:0. I přes výškovou převahu soupeře jsme byli ve všech herních činnostech lepší a zaslouženě zvátězili a pokračujeme soutěží bez ztráty setu.

Odkaz zde na tabulku CVF.

Kadetky odehrály své druhé ligové utkání na půdě Prostějova. Oby zápasy vyhrály 3-0, kdy soupeř naše kvality moc neprověřil. Do zápasu zasáhly všechny děvčata a tak mohla získávat cenné zkušennosti.