F-M vs. Ostrava – Upoutávka

Domácí derby s Ostravou!🏐

Hned v prvním domácím zápase roku 2022 nás čeká velmi peprný souboj, protože na naší palubovku přijede soupeř z nedaleké Ostravy.

Papírovým favoritem jsou před zápasem hosté, jelikož se ziskem 37 bodů se momentálně nachází na 4. místě v tabulce. Momentální forma tomu ale příliš neodpovídá. V minulém zápase sice dokázaly získat bod při prohře v tie-breaku s KP Brno, ale stále se jim nepodařilo ukončit sérii bez výhry, která se táhne už 5 zápasů.

My jsme do nového kalendářního nevstoupili příliš dobře. V úvodním zápase jsme bohužel nestačili ani přes nadějný první set na KP Brno. V zápasech s našim rivalem máme také dost co napravovat. Bodovat s právě s Ostravou se nám podařilo naposledy v roce 2018, kdy jsme jí nadělili prohru 3:0.

Derby je ale specifický zápas, ve kterém není nikdy nic jednoznačné. Budeme rádi, když přijdete sokolky podpořit! Zápas začíná jako již tradičně v 17:00 ve sportovní halu u 7. ZŠ. K dispozici bude také stream na nových stránkách, který vám zpřístupníme včas před zápasem! 🏐