Juniorky – Extraliga doma

Juniorky na domácím turnaji třetí. 🏐

V uplynulém víkendu se náš juniorský výběr představil na v pořadí třetím extraligovém turnaji, který hostila naše tělocvična u 7. ZŠ.

Vstup do turnaje se našim hráčkám příliš nepovedl, jelikož v prvním zápase prohrály všechny 3 sety až v koncovkách a 3 body bral výběr Lanškrounu. Druhý zápas se ale nesl v opačném duchu, kdy se naopak koncovky podařily našim hráčkám a tím pádem si připsaly výhru 3:0 s Tatranem Střešovice. V neděli šlo o hodně, jelikož pro postup do vyšší skupiny musely mladé sokolky vyhrát oba zápasy. První proběhl bez větších problémů, kdy s výjimkou třetího setu soupeři ze ZŠ Mikulové nedaly šanci a do tabulky zapsaly další 3 body po výhře 3:1. O druhém postupujícím rozhodl až poslední zápas. Úvod zápasu proti Lvům Praha se nám ale vůbec nepovedl a první dva sety jsme se hledali. Ve třetí sadě jsem ale na soupeře vletěli a po dvaceti minutách ji vyhráli poměrem 25:13. Tato fazóna se ale bohužel nepřenesla do čtvrté sady a po napínavé koncovce si 3 body, a tedy i postup do vyšší skupiny, připsal soupeř konečným výsledkem 3:1.

Pro naše hráčky to tedy znamená, že i nadále zůstávají v C-skupině Extraligy juniorek. Děvčatům přejeme hodně štěstí do dalších bojů a vás budeme o průběhu následujícího turnaje informovat!