Juinorky v Brandýse nad Labem

Juniorky na srovnávacím turnaji Sportovních center mládeže bronzové 🥉

V pátek vyrazily naše Juniorky do Brandýsa nad Labem, kde je čekalo testování atletických dovedností a také třídenní turnaj SCM. Do turnaje vstoupily výborně, jelikož v základní skupině nenašly přemožitele a vyhrály s přehledem svou skupinu. První prohra přišla až v semifinále, kdy svěřenkyně Leoše Chalupy nestačily na výběr Liberce a čekal je souboj o 3. místo. V něm si naše mladé naděje podruhé v turnaji hravě poradily s Ostravou a obsadily konečné 3. místo.

Hodnocení Leoše Chalupy:

Do Brandýsa nad Labem jsme vyrazili v pátek ráno a po pětihodinové cestě jsme dorazili na místo kolem poledne. Hned po příjezdu nás čekalo testování atletických dovedností a v 15:30 první zápas turnaje, v němž jsme porazili v poměru 2:1 KP Brno. Další den jsme si ve skupině poradili postupně s týmem Českých Budějovic, Plzně a Ostravy. Naše jediné zaváhání na turnaji přišlo bohužel v semifinále, kdy jsme v poměru 2:0 na sety nestačili hráčkám Liberce. V neděli jsme odehráli poslední zápas, ve kterém jsme se podruhé na turnaji utkali s Ostravou. I druhé měření sil skočilo lépe pro náš tým a tím pádem si domů vezeme krásné 3. místo. Všem holkám bych chtěl poděkovat na předvedené výkony, velkou bojovnost a hlavně reprezentaci klubu. Doufejme že podobných výsledků nás v budoucnu bude čekat více.

Sestava: Krejčí, Hasalíková, Liczmanová, Hrbková, Zajícová V, Zajícová M, Boštíková, Žižková, Šnapková, Tobolová, Koloničná, Smýkalová,

Trenér: Leoš Chalupa

Výsledky:

Základní skupina:
F-M 2:1 KP Brno
F-M 2:1 České Budějovice
F-M 2:1 Plzeň
F-M 2:1 Ostrava

Semifinále:
F-M 0:2 Liberec

O 3. Místo
F-M 2:0 Ostrava