Juniorky v Přerově

Juniorky v Přerově šesté 🏐

Naše Juniorky se tento týden zúčastnily velkého mezinárodního turnaje v Přerově, který trval od pátku do neděle. Po výborném vstupu do turnaje bohužel následovala slabší sobota, kvůli které hrály mladé Sokolky poslední den ve skupině o 5.-8. místo. V ní se jim podařilo jednou vyhrát a jednou prohrát a z turnaje si nakonec vezou konečné šesté místo. Mezi nejlepší hráčky turnaje se dostaly hned dvě naše svěřenkyně, konkrétně Tošenovjanová a Hrbková. Gratulujeme!

Hodnocení Leoše Chalupy:

Do turnaje jsme vstoupili ve velmi vysokém tempu, kdy se nám nadmíru podařila základní skupina. V ní jsme obsadili po dominantních výkonech první místo bez ztráty setu. Druhý den se ale situace drasticky otočila. Vůbec se nám nedařilo hrát náš volejbal a po třech prohrách a jediné výhře jsme šli do posledního hracího dne ve skupině o 5.-8. místo. V neděli jsme se nejprve utkali s ’’A’’ týmem domácích, který se nám podařilo po velmi dobrém výkonu porazit 2:1. Druhý zápas o konečné umístění jsme se potkali naopak s ’’B’’ týmem domácího Přerova, jenž byl i přes velmi kvalitní výkon nad naše síly. Z turnaje si tedy odvážíme konečné 6. místo.

Sestava: Boštíková, Tvarůžková, Žižková, Smýkalová, Hasalíková, Hrbková, Šnapková, Zajícová, Tošenovjanová, Garbová, Tobolová, Koloničná,
Trenér: Chalupa

Výsledky:

Pátek:
F-M 2:0 Kojetín
F-M 2:0 Havlíčkuv Brod
F-M 2:0 Střešovice

Sobota:
F-M 0:2 Ostrava
F-M 1:2 Hradec Králové
F-M 1:2 České Budějovice
F-M 2:1 Zlín

Neděle:
F-M 2:1 Přerov A
F-M 1:2 Přerov B