FM X KP BRNO

Domácí prohra s KP Brno

Ve druhém domácím zápase kalendářního roku 2021 jsme na naší palubovce přivítali hráčky VK KP Brno. Soupeřky se od začátku utkání prezentovaly sebejistou kvalitní hrou a po zásluze si odvezly výhru 3:0.

Hodnocení Leoše Chalupy:

Všechny tři sety tohoto utkání byly jako přes kopírák. Do stavu 9:9 se vedení přelévalo ze strany na stranu a zápas byl velice vyrovnaný. Po překročení dvojciferného počtu bodů náš soupeř přitvrdil útok a dostal se do rozhodujícího vedení, na které naše hráčky nebyly schopny odpovědět. KP v tomto utkání mělo velmi kvalitní servis, na který jsme neměli protizbraň a dost jsme se kvůli němu trápili. Ani v jednom setu jsme se nedostali do koncovky, takže jsme nemohli na vítězství ani pomyslet. Nezbývá než pogratulovat soupeři k vítězství.

TJ Sokol Frýdek-Místek – VK Královo Pole 0:3 (19:25, 14:25, 17:25)

Rozhodčí: Trumpeš, Peloušek

Hráno bez diváků

Sestavy (od zóny I):

TJ Sokol Frýdek Místek: Mitrega, Uhrová, Pavelková, Hadáčková, Staňková, Borovcová, libero Koloničná. Střídaly: Petrová, Tkáčová, Grygarová

VK Královo Pole : Bukovská, Judlová, Šunderlíková, Pavlíková, Koulisiani, Grabovská,libero Digrinová. Střídaly: Weissová, Kuníková

Ohlasy po utkání:

Daniela Pavelková (kapitánka TJ Sokol Frýdek-Místek): „Gratuluji Brnu, protože nás dnes jasně přehrálo. Výborně bránilo v poli i na síti. My jsme dnes hůř přihrávaly a nebyly jsme si schopné balony připravit.“

Leoš Chalupa (trenér TJ Sokol Frýdek-Místek): „Brno suprově servírovalo a výborně hrálo v obraně, na síti i v poli. Gratulujeme, zaslouženě vyhrálo.“

Denisa Pavlíková (kapitánka VK Královo Pole): „Tlačily jsme soupeře na podání a dobře jsme bránily na síti. Bojovným výkonem jsme to dotáhly do vítězného konce.“

Matúš Kalný (trenér VK Královo Pole): „Dnes jsme dobře bránili jak na síti, tak v poli a k tomu jsme zatlačili soupeře dobrým servisem.“

Popis utkání:

V prvním setu mělo utkání vyrovnaný průběh do stavu 9:9, poté hostující volejbalistky odskočily do stavu 14:9 a náskok si udržely až do konce setu. I druhý set měl podobný průběh, od stavu 9:9 sokolky uhrály pouze devět bodů. I třetí set byl vyrovnaný pouze do stavu 11:11 a poté opět hostující Brňanky perfektní hrou v obraně set a celý zápas s přehledem vyhrály.