Olymp x F-M

Odveta v Praze 🏐

V dohrávce 13. kola UNIQA Extraligy žen se zítra představíme v Praze, kde nás bude hostit PVK Olymp Praha.

První prosincový zápas přinese souboj dvou týmů s podobnou formou, jelikož i Olymp čeká několik kol na bodový zisk. V posledním zápase jeho hráčky padly na půdě Šternberka 1:3 a díky toho klesly na 8. pozici v tabulce.

My momentálně také nezažíváme příliš dobré období, jelikož v posledních 5 zápasech se nám nepodařilo vyhrát ani set. Zlomit to ale můžeme právě na Olympu, který se nám v minulém měření sil podařilo porazit na domácí palubovce 3:1.

Úvodní hvizd zápasu je naplánován netradičně na 16:30. Budeme rádi za všechnu podporu a věříme, že budete našim hráčkám držet palce. Pokud bude k dispozici livestream, včas vám poskytneme odkaz.

Mladší žačky – 3. turnaj

Mladší žačky na turnaji! 🏐

V sobotu 27. 11. se odehrála skupina KP mladších žaček, ve které se potkal jak náš A-tým, tak i B-Tým. K vidění bylo velké množství vyrovnaných zápasů, která zapříčinilo že rozestup mezi prvním a posledním týmem byl pouhý jeden bod. Svými výkony si první místo vybojoval B-tým, který se připsal v turnaji pouze jednu prohru právě s A-týmem. Tato výhra byla ale pro A-tým jediná v turnaji a tím pádem se umístil na 4. místě.

Výsledky:

F-M ‘A’ 0:2 Frýdlant n. Ostravicí
F-M ‘A’ 2:0 F-M ‘B’
F-M ‘A’ 1:2 Bílovec

F-M ‘B’ 1:2 Bílovec
F-M ‘B’ 0:2 F-M ‘A’
F-M ‘B’ 2:0 Frýdlant n. Ostravicí